

Amare SpelenderwijZ woensdag
3 februari om 14:00 - 17:30
Meedoen in de samenleving is niet altijd voor elk kind vanzelfsprekend. Daarom bieden wij een nieuwe innovatieve vorm van groepsbegeleiding aan, namelijk Amare SpelenderwijZ.
Hiermee willen we die kinderen, die net dat beetje extra begeleiding nodig hebben dan in het reguliere aanbod kan worden geboden vanwege bv. een ontwikkelingsachterstand, autisme, ADHD, gedragsproblematiek etc, een kleinschalige groepsbegeleiding aanbieden. Deze is vooral gericht op het activeren tot sociaal contact, spel, sport en ontwikkeling middels vooral buitenactiviteiten. Hiermee geven we ook gevolg aan de tendens dat kinderen weer kind moeten kunnen zijn en lekker moeten kunnen spelen zoals “vroeger”. Het uiteindelijk doel van deze groepsbegeleiding is dat kinderen zich staande kunnen houden zonder extra ondersteuning van Amare binnen een reguliere BSO, sportclub of scouting, en voldoende adequate aansluiting kan vinden met leeftijdsgenoten in hun eigen omgeving.
In eerste instantie richten we ons met het opstarten op kinderen in de leeftijd van 6 t/m 12 jaar vanuit de gemeente Heusden en Waalwijk. Mocht deze pilot succesvol blijken dan gaan we de groep uitbreiden naar jongeren tussen 12 en 16 jaar.
Waar en wanneer?
Deze groepsbegeleiding zal vooralsnog alleen plaats vinden op woensdagmiddag van 14:00 – 17:30 uur op locatie Sportpark RKDVC Drunen
Zaterdagochtend van 10:00 – 13:00 uur op de hoofdlocatie, te weten Bosscheweg 67 te Drunen.
Aanmelden?
Voor deelname aan deze vorm van groepsbegeleiding dient er een geldige beschikking aanwezig te zijn. Twijfelt u, neem dan even contact met ons op, we kijken graag met u mee!
We hanteren een groepsgrootte van minimaal vier deelnemers. Bij minder deelnemers zijn wij genoodzaakt de betreffende groep te laten vervallen aangezien we dan niet groepsgewijs aan de resultaten kunnen werken.
Heeft u nog vragen? Neem gerust contact met ons op en vraag naar onze zorgcoördinator dagbesteding, Maaike Pelders of mail naar dagbesteding@amarezorg.nl
Wilt u deze activiteit direct in uw agenda zetten, log dan in met uw Google account en voeg hem toe aan uw persoonlijke agenda.
+ Toevoegen aan Google Calender
MELD JE METEEN AAN !